pirmdiena, 2012. gada 18. jūnijs

Vēstule kaimiņiem

Mīļie kaimiņi!

Kopš jūsu aizbraukšanas jau pagājušas trīs dienas.

Jūsu dārzs, kas juridiski pieder visai Vallartas sabiedrībai, jo galu galā ir publiska parka stūris, ir lieliski aplaistīts. Pirmo dienu cīnījos es, mēģinot iedurt cik dziļi zemē vien iespējams to sasodīto smidzinātāju, bet tas laiku pa laikam izrāvās, tā izraisot plūdus bedrēs, kas palikušas no kvartāla samesto mēslu aizvākšanas. Mana cīņa ar šļūteni bija sabiedrībā novērtēta - iespējams, ka palīdzēja tenisa svārciņi un slapjais Tkrekls, jo visi, kas vien brauca garām, ilgi skatījās, tai skaitā skolasbērnu mammas mājās vedamajā laikā.

Vakar nolēmām parka daļu nelaistīt, vien puķu podus. Un labi vien bija. Mēs paši bijām 12 stundu garās kāzās Sayulita, un tajā laikā rūpēšanos uzņēmās Kriša māmiņa. Viņai mugura esot bijusi slapja jau laistot trešā stāva terases podus, bet ne tik daudz no piepūles kā no lietus. Jā, vakar pēc 9 vakarā ar zibeņiem un dārdieniem sākās lietus sezona. Šobrīd arī gāž vien.

Lietusgāzes mūs nostādīja neparedzēta scenārija priekšā - ap pusvieniem naktī mēs sapratām, ka ceļš, pa kuru kalnā uzbraucām, dubļu, slidenu akmeņu un ūdensstraumju dēļ vairs nav lietojams. Kāzu organizatore mūs veda pa otru pusi, un galu galā ap trijiem naktī pārkūlāmies mājās. Jūsu (juridiski Kriša) mašīnai viss kārtībā, pašiem arī. Mūsu (juridiski mana), mašīna no darbnīcas mājās būs rītdien.

Morāliski mūsu, juridiski jūsu, faktiski viņa paša kaķis kopumā jūtas labi. Mēs esam mazliet nomocījušies, rūpējoties par svaigas gaļas nepārtrauktām piegādēm. Šodien pārgājām uz vistu, tomēr lētāk. Stāv pie ledusskapja un ķērc, šķīvis tukšs, tad jau laikam garšo.

Jūsu putniņi dzīvojas pie Kriša māmiņas. Sūdzību nav, un ja arī būtu, diez vai mēs tās pamanītu.

Jūsu bazilika plantāciju mazliet ēdam, tomātus arī. Mango nāk par 40 santīmiem 3kg, Sayulita pārdod līčes un milzīgus firziķus, sākušās arī tunas, bet tās tādas švakas. Mūsu mango beidzis ražot, bet jūsu banānam ir mini augļi!

Guna stāsta, ka jūs esat ieradušies mūsu dzīvoklī Rīgā. Jācer, ka jums tas kalpos tikpat labi kā man jūsu pagājušogad.

I miss you and I don't know how.

4 komentāri:

Edgars teica...

Isskatās tiekat ar visu kārtībā !

Lietus laikā
laistot dārzu
vajag paņemt
lietussargu dārgu :-)

Faktiski mans, juridiski jūsu dzīvoklis ir ļoti labs, esmu ļoti apmierināts un apkārtējo māju iedzīvotājiem ari interesanti skatīties, ko es tur daru ...

MaijaM teica...

I miss you too, I don't know how!!!

EvaSica teica...

Puriņ, nu ko tad tu tur dari?

Edgars teica...

Varēsi pajautāt kaimiņiem